Profiliai užbaigimui

Kaina
Manufacturers
Išparduodama
Yra sandelyje
Tik internetu
Profilio medžiagiškumas
Aliuminio profilio spalva
Proflio aukštis
Profilio paviršius
Žalvarinio profilio spalva
Profilio forma
Montavimas
Filtruoti

Profiliai užbaigimui

Įrengtos ir profesionaliai atrodančios erdvės yra neatsiejamos nuo kokybiškų profilių skirtų užbaigimui. Viskasplytelems.lt siūlo platų Progress Profiles gamintojo asortimentą. Profiliai sienoms, grindims, laiptų pakopoms, terasoms, balkonams bei deformacinėms ir temperatūrinėms siūlėms yra sukurti siekiant patenkinti aukščiausius kokybės standartus. Italijos gamintojas, turintis 32 metų patirtį, nuolat ieško naujų idėjų ir pristato inovatyvius sprendimus, kurie atitiktu visus klientų poreikius. 

Profiliai užbaigimui - kas tai?

 

Profiliai užbaigimui yra specialūs elementai, naudojami statybos ir apdailos darbuose, siekiant suteikti erdvėms tvarkingą ir estetiškai patrauklią išvaizdą. Jie naudojami užbaigti ir apsaugoti įvairių paviršių kraštus, kampus ir sujungimus. Šie profiliai padeda ne tik pagerinti bendrą interjero estetiką, bet ir apsaugoti medžiagas nuo mechaninių pažeidimų, drėgmės ir kitų aplinkos poveikių.

 

Viskasplytelems.lt siūlo įvairių tipų profilius užbaigimui, įskaitant:

Dušo profiliai – skirti vandeniui nukreipti ir sandarumui užtikrinti. Jie padeda išvengti vandens patekimo į nepageidaujamas vietas, užtikrinant sausą ir saugią dušo erdvę.

Profiliai sienoms – apsaugo sienų kampus ir suteikia estetinį užbaigimą. Jie taip pat saugo nuo mechaninių pažeidimų, išlaikant sienų išvaizdą ir struktūrą nepažeistą.

Profiliai grindims – apsaugo grindų kraštus ir padeda sukurti tvarkingą išvaizdą. Tokie profiliai yra ypač naudingi vietose, kur grindys susijungia su kitais paviršiais, pavyzdžiui sienomis ar kitomis grindų dangomis.

Grindjuostės – naudojamos uždengti tarpą tarp sienų ir grindų, suteikiant švarią ir tvarkingą išvaizdą. Jos apsaugo sienų apačią nuo pažeidimų ir purvo.

Deformaciniai profiliai – skirti temperatūros pokyčiams ir medžiagų plėtimui kompensuoti. Jie užtikrina, kad medžiagos galėtų laisvai plėstis ir trauktis be įtrūkimų ar kitų pažeidimų.

Laiptų apkaustai – apsaugo laiptų kraštus ir suteikia saugumą. Šie profiliai užtikrina, kad laiptai būtų patvarūs ir neslidūs, sumažinant suklupimo riziką.

Terasų užbaigimo profiliai – naudojami lauko erdvėse apsaugai ir estetikai. Jie padeda išvengti vandens patekimo ir mechaninių pažeidimų, taip pat suteikia terasai tvarkingą išvaizdą.

Profiliai užbaigimui internetu

Viskasplytelems.lt - įsigyti profilius užbaigimui internetu yra patogu ir paprasta. Platus asortimentas leidžia rasti tinkamą sprendimą bet kokiam projektui. Prekių aprašymai bei nuotraukos padeda tinkamai išsirinkti reikiamas prekes, o greitas pristatymas užtikrina, kad darbai nesustotu. Pasitikėkite Progress Profiles produktais ir suteikite patalpoms profesionalų užbaigimą.

 

Gaukite mūsų naujienas ir specialius išpardavimus