about-us

Mūsų istorija

Apie mus

Mūsų www.viskasplytelems.lt internetinė svetainė, kurioje rasite viską plytelių, kilimų, parketo ir kitų dangų įrengimui: įrankiai, apdailiniai profiliai, statybinė chemija, paviršių priežiūros priemones, XPS polistireno gaminiai, revizinės durelės ir dar daugiau. Įsigytus produktus svetainėje www.viskasplytelems.lt, įsipareigojame saugiai pristatyti iki durų, visoje Lietuvoje ir Pabaltyje. Esame atsakingi už sėkmingą Jūsų apsipirkimą ir gautų produktų panaudojimą!

2.9 mln €
Už tiek parduota prekių 2022m.
13%
Vidutinis metinis pardavimų augimas
~822
Vidutiniškai per diena parduodame

Atsiliepimai

Jevgenij I.
|
5/5
Gera parduotuvė,pasirinkimas geras...
Julija Zaleščevskaja
|
5/5
Puikus aptarnavimas. Ačiū!
Vygandas Zalys
|
5/5
Labai geras aptarnavimas, radom meistrą vietoj, vaišina kokybiška skania kava?
Jovita Grigelyte
|
5/5
Aptarnavimas labai geras. Patare, atrinko reikiamas priemones. Aciu :)
Tomas Tomkus
|
5/5
Labai specifiškų prekių ir į aukštų rezultatų siekiančių klientų poreikius orientuota parduotuvė. Kolkas pavyko rasti visas reikalingas prekes plytelių klijavimui.
Kazys Kupstas
|
5/5
Apsilankiau, Verkiu 44 parduotuvėje. Puikus, aptarnavimas, paslaugumas, dėmesys klientui. Vyrai išmano savo darbą. Tikrai rekomenduosiu savo draugams. Didelis profilių pasirinkimas

Naudingi patarimai

 • Mikseris Raimondi MX3 1600W
  Mikseris Raimondi MX3 1600W

  Puikiai tinka maišant klijus, skiedinį, paruoštą tinką, dažus, epoksidą ir kita; Nepertraukiamo veikimo mygtukas; Ergonomiškas dizainas su neslidžios gumos rankenomis; Pridedamas dvigubas spiralinis plaktuvas (Ø 140 mm). Įsigyti galite čia.

  Plačiau
 • Apsauginis gaubtas su dulkių nusiurbimu kampiniams šlifuokliams
  Apsauginis gaubtas su dulkių nusiurbimu kampiniams šlifuokliams

  Tvirtinimo sistema tokia paprasta ir patogi, kad leidžia ant įprasto kampinio šlifuoklio antgalį sumontuoti per dvi minutes be specialių įrankių. Taip pat antgalis tinka 95% visų žinomų kampinių šlifuoklių pasaulyje. Apsauginis aerodinaminis dangtelis 115 mm. ir 125 mm. naudojamas ant kampinio šlifuoklio. Pjaunant betoną, plytas, smiltainį ir kitas medžiagas kampiniu šlifuokliu nuolat iškyla dulkių susidarymo problema. Žinoma, būtina naudoti respiratorių ir apsauginius akinius, kad dulkės...

  Plačiau

Mes esame šių prekės ženklų atstovai pabaltyje

viskasplytelems.lt bendradarbiauja išskritinai su statybų rinkos lyderiais ir platiną tik kokybiškiausią produkciją.

Gaukite mūsų naujienas ir specialius išpardavimus