Statybinės medžiagos

Kaina
Manufacturers
Išparduodama
Yra sandelyje
Tik internetu
Medžiagiškumas
Naudojimas
pH
Efektas
Priežiūros priemonės
Skirtas valyti
Įrankiai
Filtruoti
Pistoletas hermetikui Gun PRO

Pistoletas hermetikui Gun PRO

15,95 €
4+ vnt.

Statybinės medžiagos

Kerakoll GreenBuilding statybinės medžiagos 

Kerakoll GreenBuilding pateikia rinkai statybines medžiagas (nuo pagrindo išlyginimo iki plytelių siūlių glaisto ar hermetiko), atitinkančias aplinkosauginius reikalavimus, kurie ypatingai reikalingi, norint apsaugoti tiek operatoriaus, tiek galutinio vartotojo sveikatą. Todėl didžiausias dėmesys yra skiriamas inovatyviems sprendimams, kurie suteikia galimybę gerinti gaminamų medžiagų kokybę ir sumažinti toksinių medžiagų išskyrimą į aplinką. Kerakoll siekia, kad kiekvienas individualus namas, kiekvienas verslo centras ar kita vieša įstaiga, galėtų pasigirti naudojantys aukščiausius standartus atitinkančias medžiagas. Kerakoll siekis – padėti žmonėms gyventi geriau! Viskasplytelems.lt internetinėje parduotuvėje rasite platų statybinių medžiagų pasirinkimą geromis kainomis.

Viskasplytelems.lt siūlo šias statybines medžiagas:

Plytelių glaistas. Epoksidiniai ir cementiniai glaistai yra naudojami tam, kad užpildyti plytelių tarpus. Viskasplytelems.lt siūlo platų epoksidinių, cementinių bei remontinių plytelių glaistų pasirinkimą.

Hermetikai. Šios medžiagos paskirtis – užtikrinti patikimą izoliaciją ir ilgaamžiškumą įvairiomis sąlygomis. Pas mus rasite: pramoninius ir sanitarinius hermetikus.

Klijai. Čia rasite: cementinius, gelinius ar sinteninius dervų klijus. Klijai yra parenkami pagal: paviršių, klijuojamą medžiagą.

Hidroizoliacija. Šioje kategorijoje rasite: hidroizoliaciją skirtą naudoti tiek viduje, tiek lauke bei sandarinimo juostą betoninių siūlių sandarinimui.

Pagrindo paruošimas. Šios medžiagos yra skirtos pagrindo paruošimui, formų / nuolydžių formavimui. Siūlome:Savaime išsilyginantys mišiniai, pagrindo pakietintojai.

Remontiniai mišiniai. Mišiniai skirti vertikalių ir horizontalių paviršių išlyginimui, antikorozinei apsaugai ir kt.

Gruntai. Šios medžiagos yra tinkantys tiek sugeriantiems, tiek neįgeriantiems paviršiams, naudojimui su savaime išsilyginančiais mišiniais, cementiniais klijais ir kt.

Epoksidinė derva. Skirta betono įtrūkimams taisyti ir konstrukcijų stiprinimui, bei mineraliniai klijai, skirti struktūriniam betono, plieno ir kompozitinių elementų klijavimui.

Dažai betonui. Viskasplytelems.lt  dažai betonui yra ekologiški, organiniai, mineraliniai, vandens pagrindo ir elastomeriniai – tinkami naudojimui tiek lauke, tiek viduje.

Apsauginės dangos. Įvairių storių ir medžiagiškumo, apsauginės dangos, skirtos tiek plytelių, tiek medinių grindų apsaugai, kuomet objekte vis dar atliekami kiti statybos darbai.

Statybinės medžiagos internetu

Viskasplytelems.lt galite įsigyti kokybiškas statybines medžiagas internetu. Internetinėje parduotuvėje galima rasti visko: nuo plytelių glaisto iki apsauginės dangos. Platus pasirinkimas ir greitas pristatymas padeda efektyviai įgyvendinti statybos projektus. Siūlome ne tik platų asortimentą, bet aukšta kokybe pasižyminčias prekes.

 

Gaukite mūsų naujienas ir specialius išpardavimus