Naudingi patarimai

 • 2023 m. Organizuojami seminarai!
  2023 m. Organizuojami seminarai!

  Artimiausiu metu organizuojami seminarai: Didelio formato plytelėms 2023 - Mažeikių Varduva parduotuvėje Liepos 14d. 13 val. Adresas - Naujoji g. 4, Mažeikiai Didelio formato plytelėms 2023 - DK statyba parduotuvėje Rugpjūčio 11d. 13 val. Adresas - Lauko g. 2B, Naujasodžių k., Jurbarko r. Didelio formato plytelėms 2023 - Iris parduotuvėje Rugsėjo 14d. 13 val. Adresas - Tilžės g. 9C, Šiauliai Didelio formato plytelėms 2023 - Viskasplytelems.lt parduotuvėje Rugsėjo 28d. 13 val. Adresas - Liepų...

  Plačiau
 • Mikseris Raimondi MX3 1600W
  Mikseris Raimondi MX3 1600W

  Puikiai tinka maišant klijus, skiedinį, paruoštą tinką, dažus, epoksidą ir kita; Nepertraukiamo veikimo mygtukas; Ergonomiškas dizainas su neslidžios gumos rankenomis; Pridedamas dvigubas spiralinis plaktuvas (Ø 140 mm). Įsigyti galite čia.

  Plačiau
 • Apsauginis gaubtas su dulkių nusiurbimu kampiniams šlifuokliams
  Apsauginis gaubtas su dulkių nusiurbimu kampiniams šlifuokliams

  Tvirtinimo sistema tokia paprasta ir patogi, kad leidžia ant įprasto kampinio šlifuoklio antgalį sumontuoti per dvi minutes be specialių įrankių. Taip pat antgalis tinka 95% visų žinomų kampinių šlifuoklių pasaulyje. Apsauginis aerodinaminis dangtelis 115 mm. ir 125 mm. naudojamas ant kampinio šlifuoklio. Pjaunant betoną, plytas, smiltainį ir kitas medžiagas kampiniu šlifuokliu nuolat iškyla dulkių susidarymo problema. Žinoma, būtina naudoti respiratorių ir apsauginius akinius, kad dulkės...

  Plačiau
 • Huepar - puikus kainos ir kokybės santykis
  Huepar - puikus kainos ir kokybės santykis

  „Huepar“ buvo įkurta 2013 metais ir specializuojasi lazerinių nivelyrų ir kitų matavimo prietaisų srityse 9+ metus. Norime trumpai pristatyti naujienas mūsų asortimente: Lazeris net 16 spindulių, žalias; Apsauginiai akiniai darbui su lazeriu; Belaidis suktukas, 4V 1.5Ah, komplektas; Įvairūs gulsčiukai, nuo paprasto iki elektroninio; Skaitmeninis kampo matuoklis; Lazerio detektorius; Sulankstomas kišeninis statybinis peiliukas; Stovai lazeriams. Įsigyti galite čia

  Plačiau
 • Vibro padas RAIMONDI e-FOX
  Vibro padas RAIMONDI e-FOX

  Profesionali belaidė vibro plokštė, skirta vibruoti didelio formato plyteles, kad oras būtų išstumtas iš po plytelės (išvengiant oro tarpų). Užtikrina tobulą klijų pasiskirstymą. Vienu įkrovimu galima suvibruoti apie 150-200 m² paviršiaus. Baterijos tarnavimo laikas daugiau nei 100.000 m².

  Plačiau
 • Universalus guminis plaktukas MONTHOR
  Universalus guminis plaktukas MONTHOR

  Šis plaktukas yra specialiai sukurtas taip, kad atitiktų profesionalių plytelių montuotojų poreikius. Kaip žinote, plytelių klojėjas susiduria su vis naujais iššūkiais – montuoja įvairaus tipo natūralaus akmens, keramikos ir akmens masės plyteles. Montolit sukūrė šį ergonomišką guminį plaktuką su keturiais smūgio taškais: kiekvienas smūgio taškas turi skirtingą svorį ir kietumą, o tai visada suteikia reikiamą galią. Įsigyti galite čia.

  Plačiau
 • Greito stingimo mineraliniai klijai Biogel Revolution
  Greito stingimo mineraliniai klijai Biogel Revolution

  Biogel Revolution, 25 kg greito stingimo mineraliniai klijai Ypač elastingi, struktūriniai cementiniai klijai (C2FTE S1). Tinkami klijuoti visų tipų medžiagas ant bet kokio paviršiaus, net esant ekstremalioms sąlygoms. Idealiai tinka naudoti ekologiškoje statyboje. Prailgintas darbo laikas: Net iki 1 valandos, kad būtų užtikrintas geriausias plytelių klojimo rezultatas visose sąlygose. 

  Plačiau
 • Sukomplektuotos plovimo vonelės
  Sukomplektuotos plovimo vonelės

  Plovimo vonelės skirtos kaip pagalbinis įrankis surinkti glaisto likučius nuo sienų ir grindų. PRANAŠUMAI Kai kurių vonelių plastikinio maišo dėka nereikia valyti, plauti, pakanka išmesti maišą; Vonelės pagamintos iš smūgiams atsparaus plastiko užtikrinančio ilgesnį tarnavimo laiką ir apkrovas iki 90 kg; pasirinktinai du arba trys ritiniai pakreipti 15 ° kampu padeda greičiau ir patogiau nusausinti

  Plačiau
 • Montolit universalus priedas tiksliam pjovimui
  Montolit universalus priedas tiksliam pjovimui

  Tiesūs ir tobuli pjūviai.   TUTORCUT – paprastas, bet efektyvus įrankis. Jį galima uždėti ant kiekvieno kampinio šlifuoklio, tereikia jį uždėti ant ašies ir prisukti, saugus ir paruoštas naudoti. Šis įrankis gali išlaikyti tikslią pjovimo kryptį ir išlaikyti ašmenis toje pačioje plytelės linijoje, todėl pjovimas atliekamas tiesiai ir be atskilimų.

  Plačiau
 • Vakuminis pritraukimo įrankis Raimondi RV175
  Vakuminis pritraukimo įrankis Raimondi RV175

  Naujos kartos vakuminis pritraukimo įrankis, šiurkščioms plytelėms su vakumo indikatoriumi Suteikia tvirtą sukibimą naudojant ant nelygių paviršių Įrengtas su rankine pompa vakumui sukurti ir indikatoriumi, kuris rodo kai plytelė ir pritraukėjas pradeda prarasti sukibimą Įrengtas atleidimo mygtukas Komplekte yra dėklas saugiam transportavimui ir saugojimui, apsauginis dangtelis, priežiūros priemonės.

  Plačiau
Showing 1 to 10 of 34 (4 Pages)

Gaukite mūsų naujienas ir specialius išpardavimus