Huepar HP-S04CG gali buti naudojamas ne tik atliekant atnaujinimo, remonto ir statybos darbus, bet ir atliekant sienų apdailą ar kabinant baldus ir kt. Lazeris leis jums labai paprastai, automatiškai nubrėžti horizontalias ir vertikalias linijas.
Lazerinis nivelyras Huepar HP-S04CG gali būti valdomas nuotoliniu būdu per jūsų telefoną naudojant Bluetooth arba naudojant komplekte esantį pultelį. Palaikomos funkcijos: Lazerio ijungimas/išjungimas, atskirų linijų valdymas, lazerio ryškumo reguliavimas ir t. t.
Lazeris rodo 8 horizontalias, 8 vertikalias ir skersines linijas t.y turi 4 pilnai dengiančias 360 laipsnių plokštumas žalia spalva linijomis. Šio modelio lazerio nuotolis yra 30 m. Su detektoriumi darbinis diapazonas padidėja iki 60 m.
Lazeris turi 4° diapazone esančią savaime išsilyginančią sistemą, kuri leidžia dirbti nereikalaujant rankiniu būdu kalibruoti lazerio. Kokybiškas ir tvirtas korpusas apsaugo lazerį nuo atsitiktinio sugadinimo.