Pristatymas

Galimi pristatymo būdai:

 

Priimdami ar atsiimdami užsisakytas prekes patikrinkite prekių būklę, tuo atveju, jei prekių perdavimo-priėmimo metu pastebėjote prekių išorinės išvaizdos pažeidimus ar prekių komplektacijos neatitikimus, būtinai užfiksuokite tai vaizdinėje medžiagoje ir informuokite mus elektroniniu paštu info@viskasplytelems.lt arba +370 656 232 32.

 

 

1.    Pristatymas kurjeriu iki Jūsų namų (arba darbo) durų.

Pristatymo laikas: Pristatymas visoje Lietuvoje per 1-3 darbo dienas.

 

Pristatymo kaina: nuo 2 eur (priklausomai nuo svorio).

 

Papiidoma informacija: Jeigu prekės užsakytos darbo dienomis iki 16 val., tai jos išsiunčiamos tą pačią dieną, tuomet jau už dviejų darbo dienų jos yra pristatomos nurodytu adresu į bet kurį Lietuvos miestą (miestelį, kaimą) iki Jūsų namų arba darbo durų. Pristatymo dieną kurjeris paskambina bei sutaria su Jumis patogų pristatymo laiką.

 

 

 

Galite apmokėti užsakymą grynais pinigais tada, kai kurjeris pristatys Jums prekes, pinigų paėmimas per kurjerį kainuoja 3 Eur.

 

 

 

 

2.    Užsakytų prekių atsiėmimas mūsų ofise Vilniuje, Kaune ar Klaipėdoje

Adresus rasite skiltyje kontaktai:  https://viskasplytelems.lt/lt/kontaktai

 

Atsiėmimo laikas: Darbo dienomis nuo 08:00 iki 17:00. Savaitgaliais, vėlesniu metu ir švenčių dienomis pagal salonų sarbo laikus: https://viskasplytelems.lt/lt/kontaktai

 

Papildoma informacija: Užsisakote prekes, susitariate su vadybininku maždaug kokiu laiku planuojate atsiimti prekes mūsų ofise ir mes paruošiame Jūsų užsakymą, galėsite atsiimti jau ir tą pačią dieną. Beje, taip pat turėsite galimybę apžiūrėti ir įvertinti prekes gyvai bei atsiskaityti grynais pinigais.

 

 

3.    Pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje

Pristatymo laikas: Prekės pristatomos per 3-5 darbo dienas.

 

Pristatymo kaina: nuo 2 Eur

 

Papildoma informacija: Prekes galime išsiųsti darbo dienomis iki 17 val. Per 3-4 darbo dienas užsakymas yra pristatomos į nurodytą paštomatą. Kai siunta bus įdėta į paštomatą, Jūs gausite SMS žinutę su nurodymais, kaip atsiimti prekes iš paštomato.

 

 

4.    Pristatymas į užsienį

Esant pageidavimui produktus siunčiame į ES užsienio šalis. Apie orientacines pristatymo kainas ir terminus teiraukitės numeriu +370 656 232 32Krepšelyje nėra produktų.