.

.

Šluostė sanitarinių prietaisų valymui

Vonios šluostė

14,11 EUR
PVM
Kiekis

 

Vis daugiau ir daugiau žmonių mėgsta švelnius buitinius valymo metodus. Tuo pačiu metu padidėjo klientų poreikiai švarai, ypač sanitarinėse zonose.  Vonios turėtų būti šimtu procentų švarios, bet valydami negalime subraižyti brangių paviršių. Yra paprastas viso to sprendimas naudojant Cramer vonios priežiūros šluostę. Kartu su "Cramer" labai efektyviais skystais valikliais kurie yra pritaikyti atitinkamiems sanitariniams paviršiams, galima pasiekti pačių geriausių rezultatų. Tai buvo įrodyta daugelyje atliktų bandymų. Šiuo metu dauguma valymo ekspertų naudoja šią vonios valymo šluostę.  

Vonios valymo šluostė skirta naudoti valymui ir priežiūrai visiems sanitarinėse patalpose esantiems paviršiams.

Valomi paviršiai gali būti: Keramika, emalis, akrilas, mineralinis ir kietas paviršius, chromas, nerūdijantis plienas, veidrodžiai ir stiklas.

Su šia šluoste Jūs kruopščiai bei lengvai nuvalysite paviršius nepalikdami valymo dėmių bei įbrėžimų. Šluostė labai lengvai ir greitai sugeria vandenį, bei nuvalo nešvarumus. Praktiškas dydis (40x40cm), gali būti skalbiama 60 laipsnių temperatūroje. Idealiai tinka su "Cramer" skystais valikliais.

Kaip naudoti?

Prieš pradėdami naudoti pirmą kartą išskalbkite šluoste. Visada valykite su drėgna šluoste. Reguliariai nuvalykite nešvarumus, valant labai nespauskite prie valomo paviršiaus.  Visada pasitikrinkite nematomoje vietoje prieš pradėdami valyti naujus paviršius.

Nenaudoti ant įkaitusių paviršių.

 

Cramer
CRA40303EN

Charakteristikos

Naudojimas
Vidus

Žiūrėję šią prekę, taip pat domėjosi: