.

Profesionali techninė konsultacija

http://www.apartmentdirector.com/wp-content/uploads/2014/08/free-consultation_002.pngMūsų specialistai pakonsultuos techniniais klausimais ir pateiks geriausią sprendimo variantą jūsų problemai išspręsti, taip Jūs sutaupysite laiko ir energijos.

„Vienam žmogui nelemta puikuotis visais talentais, todėl drąsiai galite pasitikėti mūsų srities specialistais“

 

Pinigų grąžinimo garantija 100%

http://www.vyriskipapuosalai.lt/img/icon-moneyback.gifSiekiant, kad mūsų klientams nekiltų abejonių dėl to, kai pasirinktas produktas netiks pagal paskirtį, mes drąsiai suteikiame galimybę be ilgų procedūrų susigrąžinti savo pinigus arba pakeisti įsigytą produktą nauju.

„Geri santykiai su klientais mums svarbiau už vienkartinius pardavimus.“

 

Produktų kokybės garantija 100%

http://www.vyriskipapuosalai.lt/landing/img/p2.jpg

Mūsų tiekiami ir parduodami produktai yra pagaminti pagal aukščiausius Europos Sąjungos (EN) ir Skandinavų (SINTEF) standartus. Kiekvienas produktas yra įvertintas ir jam priskirtas ekologiškumo vertinimas pagal garsiausius Pasaulio vertinimo metodus.

Bendra vyrų ir moterų klaida: netekę originalo ieškom kopijos...

 6-12 mėnesių įrankių taisymo garantija

https://viskasplytelems.lt/img/cms/taisymas.png

Perkant įrankius, dažnai aktualus toks klausimas: Kas bus, jeigu laikui bėgant įrankis suges?“. Siekiant, jog mūsų klientai nesijaudintų dėl tokių klausimų ir situacijų, mes suteikiame papildomą 6-12 mėnesių įrankių taisymo garantiją.

Parduoti prekę ir pamiršti apie klientą – ne mūsų stilius.

 

Žmogiško aptarnavimo garantija