.

Servisas/Garantija

 
Garantijos pirkėjui.
 
 

24 mėnesių įrankių taisymo garantija

viskasplytelems_quarantee.pngPerkant įrankius, dažnai aktualus toks klausimas: „Kas bus, jeigu laikui bėgant įrankis suges?“. Siekiant, jog mūsų klientai nesijaudintų dėl tokių klausimų ir situacijų, mes suteikiame mechaniniams įrankiams 24 mėnesių taisymo garantiją.

„Parduoti prekę ir pamiršti apie klientą – ne mūsų stilius.“

Servisas neribotą laiką

viskasplytelems_servisas.pngKiekvienam įrankiui ar įrengimui galime greitai pristatyti bet kurią pakeitinę detalę, nuo lipduko, varštelio iki variklio. Todėl nekils jokių problemų jei norėsite patobulinti ar atnaujinti įsigytą įrankį.

Serviso taisyklės 

viskasplytelems_servisas24.pngĮrankiai ir įrengimai remontuojami nemokamai, jei atsiskleidžia gamintojo defektai. Garantija negalioja, jeigu įranga buvo naudojama ne pagal paskirtį: buvo viršytas įrangos pajėgumas arba panaudota netinkama papildoma įranga; įranga tyčia sugadinta; sugadinimai atsirado dėl susilietimo su pašaliniais daiktais (pvz., smėliu arba akmenimis) arba dėl panašių medžiagų įtakos; naudotojas nesilaikė naudojimo instrukcijos (prijungė įrangą prie netinkamos srovės arba įtampos; naudotojas nekreipė dėmesio į nusidėvėjimą; 

Kiekvieno gaminio naudojimo niuansai paaiškinti jo instrukcijoje.

 

Neradote ko ieškote?

Tiesiogiai bendradarbiaujame su įvairiais gamintojais, todėl galime pristatyti Jums norimą prekę, nors jos ir nėra mūsų internetinėje parduotuvėje. Praneškite mums ko ieškote ir gaukite asmeninį pasiūlymą.


Jūsų užklausa sėkmingai išsiųsta
Kažkas netaip. Pabandykite vėliau.