.

Pirkimo taisyklės

Bendrosios prekių pirkimo – pardavimo taisyklės:

1. Prekių užsakymo būdai:
a) per el. internetinę parduotuvę viskasplytelems.lt;
b) telefonu, kurį rasite  „Kontaktai“;
c) el. paštu, kurį rasite „Kontaktai“.

2. Mokėjimo sąlygos
Pirkimo kainos internetinėje parduotuvėje viskasplytelems.lt nurodytos su įskaičiuotu ir pirkimo metu galiojančiu pridėtinės vertės mokesčiu. Jei pirkimo kaina pasikeitė po užsakymo patvirtinimo, klientas apmoka atsiųstame užsakymo patvirtinime nurodytą kainą.
Atsiskaitymo galimi būdai:
a) el. bankininkystės sistema – pervesti pinigus per elektroninę bankininkystę ar elektroninėmis kortelėmis. Atsiskaityti galima naudojantis Swed, Seb, Luminor bankų elektroninės bankininkystės paslaugomis. Atsiskaitymai galimi euro valiuta. Mokėjimai apdorojami naudojantis MakeCommerce.lt mokėjimu platforma.

b) grynais pinigais – atsiskaityti grynais pinigais galima tiesiogiai kurjeriui arba mūsų atsiėmimo punktuose;
d) lizingas – mokėjimai atliekami pagal Jūsų su lizingo sudarytą sutartį. Sudarius lizingo sutartį prekes galima atsiimti jau tą pačia dieną.

3. Asmens duomenų apsauga
Pirkėjas užsakydamas prekes atitinkamuose Pardavėjo pateikiamuose informacijos laukuose turi nurodyti prekių užsakymo tinkamam įvykdymui būtinus savo asmens duomenis: vardą, pavardę, prekių pristatymo adresą, telefono numerį ir elektroninio pašto adresą. Pardavėjas įsipareigoja neatskleisti Pirkėjo asmens duomenų tretiesiems asmenims, išskyrus Pardavėjo partnerius, teikiančius prekių pristatymo ar kitas, su Pirkėjo užsakymo tinkamu įvykdymu susijusias paslaugas.

4. Prekių pristatymas
Pardavėjas įsipareigoja pristatyti Pirkėjo užsakytas prekes jo nurodytu adresu, per nurodytą terminą prie prekės, dažniausia pristatymas yra įvykdomas per 1-2 darbo dienas. Prekes pristato pardavėjo įgaliota prekių pristatymo paslaugų įmonė. Prekės pristatomos pagal kliento iš anksto nurodytą adresą iki tos vietos, kur gali privažiuoti automobilis. Visos prekės nepriklausomai nuo svorio ir kiekio, pristatome visoje Lietuvoje ir Pabaltyje. Daugiau informacijos apie prekių pristatymo sąlygas rasite skiltyje "Pristatymas ir apmokėjimas".

5. Prekių garantija ir servisas
Jei perdavimo momentu prekė yra su defektais ar trūkumais, pardavėjas įsipareigoja juos pašalinti. Mproducts, UAB  turi teisę pataisyti prekę, pasiūlyti analogišką. Pirkėjui atsisakius priimti analogišką ar savo savybėmis panašiausią prekę, Pardavėjas įsipareigoja grąžinti pinigus. Mes suteikiame mechaniniams įrankiams 24 mėnesių taisymo garantiją, nuo užsakymo gavimo momento. Daugiau informacijos apie prekių pristatymo sąlygas rasite skiltyje "Garantijos".

6. Prekių grąžinimas ir keitimas
Pirkėjas turi teisę per 14 dienų grąžinti gautą prekę, mum užteks tik raštu paaiškinti prekės gražinimo priežastis ir pateikti informaciją kaip gražinti Jūsų pinigus. Terminas pradedamas skaičiuoti nuo prekės gavimo momento. Panaudota prekė negali būti grąžinama. Prekės grąžinimo kaštus apmoka Pirkėjas.

7. Baigiamosios nuostatos
Šios taisyklės sudarytos vadovaujantis Lietuvos Respublikos teisės aktais. Visi nesutarimai, kilę dėl šių taisyklių vykdymo, sprendžiami derybų būdu. Nepavykus susitarti, ginčai sprendžiami LR įstatymų nustatyta tvarka.