.

Apmokėjimo ir Pristatymo informacija

 
1. Standartinis bankinis pavedimas
viskasplytelems-payment-computer.pngUžsakymą galite apmokėti atliekant bankinį pavedimą prisijungiant prie internetinės bankininkystės arba bet kuriame banko skyriuje. Taip pat mokėjimus už pirkinius galite atlikti kreditine kortele (MasterCard; Visa; Maestro).
 
2.Atsiskaitymas grynais pinigais

viskasplytelems-payment-cash.pngGalite apmokėti užsakymą grynais pinigais, jeigu pasirinkote vieną iš šių pristatymo būdų:

• pristatymas per kurjerį (už pinigų paėmimą +2.90€/10 Lt);

• atsiėmimas mūsų ofise Vilniuje (nemokamas).

 
3.Atsiskaitymas mokėjimo kortele
viskasplytelems-payment-card.pngGalite apmokėti užsakymą mokėjimo kortele atsiimant prekes, jeigu pasirinkote pristatymo būdą per LPexpress 24 ar POST24 paštomatus.
 
4. Išsimokėtinai, perkant lizingu
viskasplytelems-payment-lizingas.pngGalite prekes gauti jau ta pačią dieną, o už jas susimokėti Jūsų norimu mokėjimo terminu. Minėtus duomenis galite suvesti patys pirkdami mūsų internetinėje svetainėje ir pasirinkdami apmokėjimo būdą Lizingas (suma turi būti didesnė nei 50 Eur) arba persiųsti duomenis mums (asmens kodas, dokumento numeris ir mėnesinės pajamos). Mes už Jus pateiksime šiuos duomenis lizingo bendrovei ir tą pačią akimirką atiduosime prekę..

 

Galimi pristatymo būdai:
Priimdami ar atsiimdami užsisakytas prekes patikrinkite prekių būklę, tuo atveju, jei prekių perdavimo-priėmimo metu pastebėjote prekių išorinės išvaizdos pažeidimus ar prekių komplektacijos neatitikimus, būtinai užfiksuokite tai vaizdinėje medžiagoje ir informuokite mus elektroniniu paštu info@viskasplytelems.lt arba +370 656 19 670.

 
1.Pristatymas kurjeriu iki Jūsų namų (arba darbo) durų.

viskasplytelems-kurjeris.pngPristatymo laikas: Pristatymas visoje Lietuvoje jau kitą darbo dieną. Perkant daugiau, nei už 50 Eur, pristatymas NEMOKAMAI!

Pristatymo kaina: nuo 1.74€/6 Lt (priklausomai nuo svorio).

Papildoma informacija: Jeigu prekės užsakytos darbo dienomis iki 16 val., tai jos išsiunčiamos tą pačią dieną, tuomet jau kitą darbo dieną jos yra pristatomos nurodytu adresu į bet kurį Lietuvos miestą (miestelį, kaimą) iki Jūsų namų arba darbo durų. Pristatymo dieną kurjeris paskambina bei sutaria su Jumis patogų pristatymo laiką.,Galite apmokėti užsakymą grynais pinigais tada, kai kurjeris pristatys Jums prekes, pinigų paėmimas per kurjerį kainuoja +2.90€/10lt.

 
2. Užsakytų prekių atsiėmimas mūsų ofise Vilniuje ar Kaune.

viskasplytelems-map.pngAdresas: Verkių g. 36, Vilnius.

Adresas: Juozapavičiaus pr. 82A, Kaunas

Atsiėmimo laikas: Darbo dienomis nuo 08:00 iki 18:00. Savaitgaliais, vėlesniu metu ir švenčių dienomis pagal susitarimą.

Papildoma informacija: Užsisakote prekes, susitariate su vadybininku maždaug kokiu laiku planuojate atsiimti prekes mūsų ofise ir mes paruošiame Jūsų užsakymą, galėsite atsiimti jau ir tą pačią dieną. Beje, taip pat turėsite galimybę apžiūrėti ir įvertinti prekes gyvai bei atsiskaityti grynais pinigais.

 
3. LP express24 pristatymas į terminalus visoje Lietuvoje.

viskasplytelems-pastomatai.pngPristatymo laikas: Prekės pristatomos per 1-2 darbo dienas.

Pristatymo kaina: nuo 3.48€/12 Lt.

Papildoma informacija: Prekes galime išsiųsti darbo dienomis iki 17 val. Per 1-2 darbo dienas (siuntos pristatomos ir šeštadieniais) užsakymas yra pristatomos į nurodytą Lietuvos pašto (LP express 24) paštomatą, Kai siunta bus įdėta į paštomatą, Jūs gausite SMS žinutę su nurodymais, kaip atsiimti prekes iš paštomato. Dėmesio: Paštomatais siunčiamos siuntos, kai svoris ne viršija 35 kg, sunkesni svoriai pristatomi kurjeriais.  

 
4. Pristatymas į užsienį.
viskasplytelems-delivery-world.pngEsant pageidavimui produktus siunčiame į ES užsienio šalis. Dėl smulkesnės informacijos teiraukitės info@viskasplytelems.lt arba +370 656 19 670.

Neradote ko ieškote?

Tiesiogiai bendradarbiaujame su įvairiais gamintojais, todėl galime pristatyti Jums norimą prekę, nors jos ir nėra mūsų internetinėje parduotuvėje. Praneškite mums ko ieškote ir gaukite asmeninį pasiūlymą.


Jūsų užklausa sėkmingai išsiųsta
Kažkas netaip. Pabandykite vėliau.